Hvad er dine digitale udfordringer?
Inviter dig selv til en uforpligtende snak og en kop god kaffe.

70 20 27 97

Ring 70 20 27 97

Kontakt os

Evnen til at skabe værdi af digitale investeringer findes i en kombination af strategi, kultur, organisation, forretningsforståelse og valget af rette teknologier. Styrede processer og tillidsfuldt samarbejde er afgørende.

Genkender du ovenstående?

Kontakt os for en snak om dine udfordringer.
Måske kan vi hjælpe med at binde din digitale forretning sammen.

Klean A/S Skovvejen 2A8000 Aarhus | 70 202 797 | kontakt@klean.dk

Ane

Ane Sloth Nørgaard

Project Lead

ane@klean.dk

26 77 16 99

Anisette Johansen

Digital Projektleder

ajo@klean.dk

51 44 74 36

Charles

Charles Gouldmann

Developer

charles@klean.dk

Jachline Huynh

Project coordinator

jht@klean.dk

Jesper

Jesper Sørensen

Director, Business Development

jesper@klean.dk

31 38 77 97

Kasper

Kasper Hansen

Lead Developer

kasper@klean.dk

Lars

Lars Blomgren Andersen

QA Manager

lars@klean.dk

30 64 36 61

Mikkel

MIkkel Bundgaard

Lead Developer

bundgaard@klean.dk

Mikkel Poulsen

Projekt Coordinator

mpo@klean.dk

Ole

Ole Østergaard

Managing Director/Partner

ole@klean.dk

24 63 01 92

Rasmus

Rasmus B. Bjerrekær

Concept Consultant

rasmus@klean.dk

27 64 40 21

Følg os her